درباره ما

درباره شرکت نهال

در پاییز 1397 در یک روز معتدل پاییزی در یک کوچه ی سرسبز و روی برگ های خزان زده ی کف خیابان دو دوست در حال صحبت بودند. از آن صحبت هایی که قرار است بعد ها بشود یک اتفاق. یکی از آنها با دلی پر از عشق به طبیعت و گل و درخت و آن یکی با ذهنی پر از ایده برای کار و بازاریابی. نتیجه این گونه مکالمات اگر طرفین درد مشترک داشته باشند چیزی جز یک قرار نمیشود. قرار ما شد یک “نهال”. اسمش را گذاشتیم نهال تا مثل خود ما کم کم رشد کند و بدانیم که میرسد روزی برای به ثمر نشستن اش. فروشگاهش را نبش یک خیابان با صفا و وبسایت اش را به وسعت یک دنیا بنا نهادیم. ما و نهال می خواهیم کشاورزی ،این حرفه ی هم عمر تاریخ بشریت را طور دیگری به مردمان نشان دهیم. طوری که هم کشاورز و هم دانش آموز، هم خانه دار هم کارمند، هم پیر و هم جوان بتوانند لذت کاشت و داشت و برداشت را با تمام وجود حس کنند. نهال می خواهد یک بار دیگر همه را متوجه مهر مادری کم توقع اما سخاوتمند کند. مادر طبیعت چشم به راه فرزندان خود است. با شما و در کنار شما از ب بسم الله تا ب برداشت هستیم.

مرام نامه نهال

گروه نهال آگری بر آن است که ورای ساختار تعاملی اقتصادی این فروشگاه , همواره قدم های مثبتی در وادی سلامت جامعه و افزایش دانش مخاطبان خود بردارد. ما بر این اعتقاد استواریم که همگان امانت دار این آب خاک برای فرزندان و نسل های بعدیمان هستیم. بر همین اساس نه در این وبسایت و نه در فروشگاه فیزیکی این گروه,هیچگونه محصولات شیمیایی مضر برای محیط زیست عرضه نمیگردد. باشد که در سایه ی توجهات حضرت باری تعالی و تلاش جمعی همگان, بتوانیم بار این امانت را به دوش بکشیم.

About Us 683x1024 1 - درباره ما

خدمات ما

فروش انوع کود
83%
فروش انوع کود
90%
فروش انوع کود
80%
فروش انوع کود
100%
فروش انوع کود
60%
فروش انوع کود
90%
8 1 - درباره ما

درباره فروشگاه نهال

بله درست است. ما یک فروشگاه آنلاین هستیم آن هم از آن مدل های استاندارد و دل ربا 😊 و باز هم درست است که ما فروشنده اییم آن هم از آن مدل های با حوصله و خوش رو 😊 اینها همه ما هستیم و ما فقط این نیستیم. فقط کافی است با مشاوران آن لاین و آف لاین ما صحبت کنید. فقط کافی ست تا در فرم های کشاورزی ما عضو شوید و با هزاران نفر همچون خودتان هم کلام شوید و دغدغه ها و سوالات و کشفیات خودتان را به اشتراک بگذارید. فقط کافی ست تا با کودکان دل بندتان پای “کشاورزی و کودکان ” ما بنشینید تا متوجه شوید که کودکان تا چه میزان نسبت به کاشته های خود مسئولیت پذیر میشوند و این کار چقدر میتواند برای آینده ی فکری و ذهنی آنها موثر باشد. اگر از حس سرد پلاستیک و آهن و شیشه در دکور منزلتان خسته و افسره شده ایید فقط کافی ست تا قسمت “کشاورزی و دکوراسیون” ما را با کلی ایده های بکر و ناب ببینید و حس زندگی را به خانه ی خود ببرید. مادرها و مادربزرگهایمان از کودکی به وقت بیماری کلی جوشانده و بخور و دم کردنی به ما دادند که برای فهم حکمت کارشان فقط کافی ست تا به “کشاورزی و سلامت ” ما سر بزنید. اهل آپدیت و مقاله و عقب نماندن از قافله ی علم جهانی هستید؟ نیازی نیست کلی کتاب قطور و متن های خارجکی بخوانید، فقط کافی ست تا “مجله کشاورزی ” ما را بخوانید تا مقالات بین المللی ترجمه ی اختصاصی، آخرین اخبار دنیای کشاورزی ایران و جهان و مقالات دانشگاهی داخلی همه و همه در اختیارتان قرار گیرند. در آخر هم اگر نیاز به ملزومات کشاورزی و سم و کود داشتید به راحتی و با خیال آسوده به قسمت فروشگاه ما سر بزنید. اگر هم قصد خرید حضوری داشتید که قدمتان روی چشم ما ست. فاصله ی ما با شما فقط یک کلیک و یا یک لمس صفحه و یا یک تماس است. به ما بپیوندید.


اینجا کلیک کنید