چرا از نهال خرید کنیم؟

مجموعه فروشگاهی فیزیکی و مجازی

مجموعه نهال به جهت رفاه حال مشتریان خود به صورت همزمان محصولات خود را هم در بستر اینترنت و هم به شکل حضوری در اختیار افراد قرار میدهد.

قابل اعتماد

مجموعه ی نهال دارای مجوزو پروانه ی کسب از وزارت جهاد کشاورزی و اصناف می باشد. همچنین وبسایت این مجموعه دارای نماد اعتماد از سازمان توسعه تجارت الکترونیک ( زیر نظر وزارت صنعت و معدن و تجارت) است. این دو مورد نشان دهنده ی طی تمامی روال قانونی برای اخذ مجوز های لازمه جهت انجام فعالیت های اقتصادی می باشد.

گارانتی اصالات و کیفیت

احترام به حقوق مصرف کننده ازمهمترین اصولی است که سرلوحه ی فعالیت در مجموعه ی نهال می یاشد. به همین جهت شرایطی منحصر به فرد برای مشتریان در نظر گرفته شده است. از این رو تمامی محصولات ارائه شده در این مجموعه ی فروشگاهی دارای اصالت و استاندارد های رایج کشوری میباشند.

خدمات قبل و پس از فروش اختصاصی و رایگان

تمامی مشتریان از باغداران و کشاورزان و گلخانه داران، تا مصرف کنندگان خانگی مشمول دریافت کارشناسی رایگان این مجموعه هستند. کارشناسان خبره ی مجموعه ی نهال از مرحله ی پیش از خرید تا پس از دریافت محصول از طریق انواع راه های ارتباطی در کنار مشتریان هستند.

ارسال رایگان

ارسال رایگان به سفارشات بالای 150 هزار تومان برای تمامی مشتریان چه در سطح استان تهران و چه در باقی استان های کشور تعلق میگیرد.

پیگیری مرسوله ی پستی

تمامی مشتریان میتوانند لحظه به لحظه با داشتن کد رهگیری مرسوله ی پستی خود از روند ارسال مرسوله آگاه شوند.

ارگانیک و غیر مضر بودن تمامی محصولات

مجموعه ی نهال تلاش دارد تا با ارائه ی گستره ی متنوعی از محصولات ارگانیک و طبیعت دوست و دوری از مواد آلاینده و شیمیایی، قدمی در راه حفظ محیط زیست و سلامت آیندگان بردارد.

پشتیبانی 24

مشتریان و مخاطبان مجموعه ی نهال میتوانند در تمامی ساعات شبانه روز سوالات و مشاوره های خود را با کارشناسان آنلاین و آف لاین مطرح کنند.